Blog Yazarlığı Dikkat Edilmesi Gerekenler

Engin

Profesyonel olarak içerik editörlüğü yapıyor ve okumakta olduğunuz İnternette Para Kazanmak bloğunun sizlere sunmuş olduğu içeriklerin hazırlanmasında katkı sağlıyorum. Edinmiş olduğum tecrübeler dahilinde sizlere püf noktaları ve bilmeniz gerekenleri aktarıyor, herkesin bu platformdan para kazanması için çalışmalar gerçekleştiriyorum.

Bunlar ilginizi çekebilir...

4 Responses

 1. Mertcan Kahraman dedi ki:

  Blog yazarlığına başlamak isteyen arkadaşlarımız için tam bir rehber olmuş. Aydınlatıcı bilgiler verdiğinizi düşünüyorum. Güzel anlatımınız için teşekkürler.

  • parakazanma dedi ki:

   Yorumunuz için teşekkür ederim, yeni başlayan veya başlamayı düşünenler için rehber olacak bir site hazırlamaya çalışıyoruz.

 2. ahmet küçükşahin dedi ki:

  ülke bazında bakınca blog yazarlığı tamamen yanlış anlaşılmış bir mevzu olarak karşımıza çıkıyor. Blog yazarı ilgili olduğu konuda yazmalı iken tam tersi her alandan yazmaya çalışıyor. özgün olmaktan uzak olan bu makaleler zamanla çöp olup gidiyor. En önemli ayrıntı blog yazarları ülkemizde kazanç odaklı bakış açısına sahip olduğu için çok çabuk pes ediyorlar. En önemli tavsiyem sabır…

  • parakazanma dedi ki:

   Kesinlikle doğru söylüyorsunuz, blog yazarlığının en önemli noktası “Sabır”. Eğer sabırlı bir insan değilseniz başarılı olmak pek mümkün olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir